przewodnik

Młodzież uczestnicząca w Programie „Równać Szanse” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności napisała „Przewodnik po Ziemi Odrzywolskiej - W krainie Dobrogosta…” .

70 lat biblioteki

Jubileusz 70-lecia Gminnej Biblioteki Publicznej w Odrzywole uczczono uroczystym spotkaniem władz gminy, bibliotekarzy z powiatu przysuskiego, uczniów i nauczycieli, czytelników oraz gości.

Mistrz ortografii

W dniu 21 marca 2018 roku na sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Odrzywole odbyło się II Gminne Dyktando o tytuł „Mistrza ortografii”.

konkurs czytelniczy
W dniu 18 października 2017 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Odrzywole odbył się konkurs czytelniczy dla dzieci  z kl. II na podstawie książki  Hugha Loftinga  pt.„Doktor Dolittle i jego zwierzęta”.

Nowe ksiazki 2017

ja egoista
Ja, egoista to spektakl ukazujący przyczyny nietolerancji i sposoby walki z nią.