Po dwóch latach po raz 19 odbył się 21 sierpnia b.r. w Odrzywole na Sali Konferencyjnej koncert pt. "Niedziela z operetką" Artyści w osobach: Wanda Bargiełowska – Bargeyłło, Anna Kutkowska-Kass, Ewa Pelwecka, Witold Zołądkiewicz dali piękny koncert i zachwycili publiczność swoim talentem.

W pierwszej części koncertu artyści śpiewali pieśni z powstania warszawskiego oddając cześć i hołd powstańcom. Były to "Piosenka dziadowska", "Warszawskie dzieci", "Piosenka o mojej Warszawie", "Marsz Mokotowa", "Pałacyk Michla", oraz "Dziś do Ciebie przyjść nie mogę". Publiczność te piosenki śpiewała razem z artystami.

Następnie pianistka Pani Ewa Pelwecka zagrała Poloneza A-dur op 40 nr.2 tzw. Polonez radiowy, który do dziś grany jest w radiowej jedynce.

Druga część koncertu poświęcona była 150 rocznicy śmierci Stanisława Moniuszki. Artyści wykonali takie pieśni: Pieśń wojenna, Prząsniczka, Krakowiaczek.

Artyści zaśpiewali także: Arię Miecznika, Jaskółkę, Graj cyganie, Grenadę i na końcu "Niech żyje nam Odrzywół”

Koncert zakończyła owacja na stojąco publiczności, wręczenie kwiatów i burza oklasków. Dziękujemy artystom za wspaniałe artystyczne przeżycia .

Odrzywół 3